Historia

Szanowni Państwo. Historia naszej firmy sięga roku 1990. Zaczęliśmy działać jako przedsiębiorstwo rodzinne. Od początku swojego istnienia dzięki wielkiemu zaangażowaniu szybko zyskaliśmy miano prężnie działającej jednostki w branży transportowej. Zabezpieczamy potrzeby lokalnych i międzynarodowych klientów nasza oferta stale się poszerzała a świadczone usługi transportowe zaczęły docierać do coraz dalszych zakątków Europu. Obecnie firmą zarządzają oprócz jej założycieli ich synowie.

Firma działa już 25 lat co jest dowodem na jej ciągły rozwój oraz potwierdza uznanie i zaufanie wśród klientów krajowych i zagranicznych. Ten czas wygenerował szereg pozytywnych opinii na jej temat. Wszystkie osiągnięcia firmy były i są nadal realizowane dzięki efektywnej pracy, doświadczonym kierowcom, sprawnemu zespołowi spedytorów i kadrze biurowej.

Nasi doradcy i konsultanci są do Państwa dyspozycji. Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę na każdym etapie współpracy z nami. Serdecznie zapraszamy - Spychała - Transport.