Kontakt - Zespół

Transport Krajowy i Międzynarodowy Piotr Spychała

Pieruchy 45 B, 63-304 Czermin

woj. wielkopolskie, POLSKA

NIP: PL 617-025-37-43

REGON: 250029317

 

WEB. www.spychala-transport.pl

E-MAIL. biuro@spychala-transport.pl

 

KONTAKT OGÓLNY

tel. 0048 62 742 22 39

fax 0048 62 741 68 76

tel. 0048 62 741 68 98 - SPEDYCJA

tel. 0048 62 753 85 83 - KSIĘGOWOŚĆ

e-mail. biuro@spychala-transport.pl



Dane rozliczeniowe

KONTO PLN - Lokalne konto rozliczeniowe

BANK: Reiffeisen Bank Spółka Akcyjna

PL 87 1750 1019 0000 0000 1369 7008

SWIFT RCBWPLPW

 

KONTO EURO - Międzynarodowe konto rozliczeniowe

BANK: Reiffeisen Bank Spółka Akcyjna

IBAN: PL 37 1750 1019 0000 0000 1369 7035

SWIFT RCBWPLPW

 

Lokalizacja na Mapach Google



Zapytania w formie wiadomości e-mail, kontakt telefoniczny prosimy kierować do odpowiednich działów.

 

KADRY

Agnieszka Zaleśna - tel. 0048 627538568

e-mail. place@spychala-transport.pl



KSIĘGOWOŚĆ

Paulina Blandzi - tel. 0048 627538583

e-mail. ksiegowosc@spychala-transport.pl


Agnieszka Kaseja - tel. 0048 627538583

e-mail. info@spychala-transport.pl


Anna Kuberka - tel. 0048 627538579

e-mail. kadry@spychala-transport.pl

 

 

TRANSPORT I SPEDYCJA

Mirosław Spychała - tel. 0048 627538566, gsm. 0048 601807883

e-mail. mirek@spychala-transport.pl


Tomasz Jurga - tel. 0048 627416898

e-mail. jurga@spychala-transport.pl


Katarzyna Nowicka - tel. 0048 627538588

e-mail. dyspozytor3@spychala-transport.pl


Katarzyna Biernacka - tel. 0048 627538597

e-mail. katarzyna.biernacka@spychala-transport.pl


Emilia Politowicz - tel. 0048 627538577

e-mail. emilia.politowicz@spychala-transport.pl


Justyna Schindler - tel. 0048 627538574

e-mail. justyna@spychala-transport.pl


Marcin Wawrzyniak - tel. 0048 627538599

e-mail. marcin.wawrzyniak@spychala-transport.pl


Joanna Łapaj - tel. 0048 627538599

e-mail. dyspozytor2@spychala-transport.pl


Joanna Jankowska - tel. 0048 627538589

e-mail. jankowska@spychala-transport.pl